Image

ОФТАКСАНТИН® містить у своєму складі:

потужний антиоксидант Астаксантин 4 мг,

вітамін Е та аскорбінову кислоту.

ЩО ТАКЕ АСТАКСАНТИН?

Астаксантин - це все більш популярний каротиноїд, який належить до підкласу ксантофиллів. Він природним чином зустрічається в деяких водоростях (найбільше міститься в мікроводорості Haematococcus Pluvialis) має колірну гаму від червоного до рожевого. Коли тварини і риби споживають мікроводорості, що містять астаксантин, він починає накопичуватися в їхніх тілах і надавати їм черовнуватого кольору. Червоний колір - колір креветок, лобстерів, форелі, лосося і навіть пера фламінго обумовлений саме наявністю астаксантину.

Image

ВМІСТ АСТАКСАНТИНУ В ПРОДУКТАХ

До природних джерел Астаксантину можна віднести:

1. Морські водорості;

2. Кріль, креветки, краби і т.п. (крилевий жир і крилеве м'ясо);

3. Лососеві.

Image

Крилевий жир (або масло криля) виготовляється з антарктичного криля Euphausia superba, має досить специфічний смак та запах.

Також, варто наголосити -  лососеві, які потряпляють до магазину шляхом промислової ловлі, значно багатші на астаксантин, ніж лососеві, які вирощуються на фермах і годуються комбікормом.

Image
ВИД ВМІСТ АСТАКСАНТИНУ СЕРЕДНЄ ЗНАЧЕННЯ
Кижуч  30-58 мг/кг 40,4 мг/кг
Нерка  9-28 мг/кг 13,8 мг/кг
Рожевий лосось  3-7 мг/кг 5,4 мг/кг
Кета 1-8 мг/кг 5,6 мг/кг
Королівський лосось Чинук  1-22 мг/кг 8,9 мг/кг
Атлантичний лосось 5-7 мг/кг 5,3 мг/кг

Дослідження, проведене  FDA  (Міністерством з контролю якості їжі та медикаментів) США показало, що, в середньому, в одній рибі міститься близько кількох міліграмів астаксантину на 1 кг м'яса. Ще одним джерелом може бути крилеве масло, що містить близько 1200 мг / кг астаксантину.

  ДЖЕРЕЛО АСТАКСАНТИН КОНЦЕНТРАЦІЯ МГ/КГ
astaxantin products 01 800x584px Лососеві

~ 5

astaxantin products 02 800x584px

Планктон

~ 60
astaxantin products 03 800x584px

Криль

~ 120

astaxantin products 04 800x584px Креветки (P borealis)

~ 1,200

astaxantin products 05 800x584px Дріжджі Phaffia

~ 10,000

astaxantin products 06 800x584px

 Мікроводорості Haematococcus pluvialis 

~ 40,000

 

Достатньою діючою дозою для  астаксантину є 4-12 мг / в день.

На відміну від деяких інших каротиноїдів, астаксантин не перетворюється в організмі на вітамін A – ритинол, передозування якого в ооргаізмі може виявитися небезпечним для здоров'я, але цього не відбувається при вживанні астаксантину.

ОФТАКСАНТИН®

ОФТАКСАНТИН® виготовлений із бiомаси водоростей Haematococcus Pluvialis

Image

ОФТАКСАНТИН® рекомендований як додаткове джерело природного антиоксиданту – астаксантину (каротиноїду) та вітаміну С і вітаміну Е з метою: 

  • запобігання втомі очей, відчуття сухості та стороннього тіла в очах, під час тривалої роботи за комп’ютером, перегляду телевізора, читанні, використанні контактних лінз;
  • покращення кровообігу в органах зору;
  • профілактики зміни прозорості кришталика;
  • профілактики вікової далекозорості;
  • профілактики та попередження прогресування ускладнень у хворих на цукровий діабет;
  • профілактики станів, що супроводжуються порушеннями кровообігу, при яких відбувається утворення вільних радикалів;
  • відновлення після офтальмологічних операцій.

АСТАКСАНТИН ДЛЯ ЗАГАЛЬНОГО ЗДОРОВ'Я ОЧЕЙ

Каротиноїди - це здорові антиоксиданти, але астаксантин – найпотужніший антиоксидант серед усіх каротиноїдів! Астаксантин може нейтралізувати вільні радикали кисню: ¹

  • в 65 разiв потужніше, ніж вітамін С;
  • в 54 рази потужніше, ніж β-каротин;
  • в 10 разiв потужніше, ніж кантаксантин, зеаксантин та лютеїн; 
  • в 100 разiв потужніше  нiж α-токоферол (вітамін Е).

Окрім того, астаксантин може нейтралізувати вільні радикали, не перетворюючись на прооксидант. У світі антиоксидантів ця характеристика має вирішальне значення!

Важливо відзначити, що астаксантин легко проникає через гемато-ретинальний бар'єр і швидко накопичується в сітківці. Його потужні антиоксидантні властивості можуть нейтралізувати вільні радикали в очах, захищаючи очі від пошкоджень і сприяючи загальному здоров'ю очей. Антиоксидантні та протизапальні властивості астаксантину також допомагають полегшити стан очей впливаючи на різні частини очного апарату – циліарний м'яз, кришталик, а також на клітини сітківки – палички та колбочки.

Image

ВПЛИВ АСТАКСАНТИНУ НА ПЕРЕДНЮ ЧАСТИНУ ОКА

Image

Сльози мають вирішальне значення для змащування поверхонь очей. Без їх достатньої кількості Ваші очі можуть бути чутливими, червоними і роздратованими. Все це супроводжується відчуттям дряпання в очах.

Оскільки ми набагато рідше моргаємо, дивлячись на екрани комп'ютера, планшета та інших цифрових пристроїв  -  сухість очей - досить поширене явище.

Прийом ОФТАКСАНТИНУ®, що містить Астаксантин, може запобігти втомі та напрузі очей, відчуттю сухості та стороннього тіла в очах під час тривалої роботи за комп'ютером, перегляду телевізійних передач, читанні, використанні контактних лінз, а також - полегшити епізодичний синдром сухого ока, що виникає через зайвий екранний час. Це відбувається завдяки дії астаксантину - трьома унікальними способами.

  • По-перше, він нейтралізує вільні радикали, які можуть сприяти окисленню жиру в сльозах.
  • По-друге, він покращує якість сліз, тому вони не так швидко випаровуються.
  • По-третє - допомагає поліпшити роботу слізних залоз, щоб ваші очі мали змогу виробляти більше сліз.

Також  Астаксантин може також поліпшити амплітуду акомодації  - здатність фокусуватися на об'єкті на різних відстанях при використанні дисплеїв.

Дані свідчать, що астаксантин може поліпшити звуження зіниць, нечіткість зору, напруга очей і утруднення зору поблизу предметів у людей з діагнозом пресбиопія (відомої як далекозорість).

ВПЛИВ АСТАКСАНТИНУ НА СІТКІВКУ ОКА

Сітківка - найважливіший елемент очей, вона забезпечує як центральний, так і периферичний зір. Сітківка - сама внутрішня світлочутлива частина ока. Оскільки сітківка має високий рівень метаболізму і майже постійно піддається впливу світла, вона надзвичайно вразлива для окисного пошкодження і запалення.

Було виявлено, що астаксантин пригнічує окислювальний стрес і запалення сітківки в різних популяціях клітин в сітківці, тим самим допомагаючи запобігти прогресуванню пошкодження сітківки в таких станах, як глаукома; пригнічуючи загибель клітин, яка сприяє розвитку ВМД (Вікова Макулярна Дегнерація). Астаксантин також допомагає поліпшити капілярний кровообіг сітківки, забезпечуючи її здоров'я і належну роботу.

Image

ЯК ЗАСТОСОВУВАТИ ОФТАКСАНТИН®

Image

Дорослим – вживати по 1 капсулі 2 рази на добу після прийому жировмісної їжі, запиваючи 1/2 склянки питної води.

 

Тривалість застосування визначає лікар індивідуально.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Image

ІНСТРУКЦІЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ

СКЛАД:

ОФТАКСАНТИН® 1 капсула містить:

активний інгредієнт: 10%-ий комплекc Астаксантину-40мг  (еквівалентний 4 мг Астаксантину); вітамін Е та вітамін С

РЕКОМЕНДАЦІЇЇ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ:
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ ТА РЕКОМЕНДОВАНА ДОБОВА ДОЗА:
ЗАСТЕРЕЖЕННЯ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ:
ПРОТИПОКАЗАННЯ:
Перед початком застосування обов'язково ознайомтеся з текстом маркування та проконсультуйтеся з лікарем. Категорія відпуску: без рецепта. Не є лікарським засобом. ТУ У 10.8-38466809-004:2017. Умови зберігання: зберігають в оригінальній упаковці при температурі не вище 25°С у недоступному для дітей місці. Виробник: ТОВ «ВАЛАРТІН ФАРМА», Україна, 08135, Київська область, Києво-Святошинський р-н, с. Чайки, вул. Грушевського, 60; телефон/факс: (044) 454-72-97; E-mail: info@valartin.com.

valartin pharmalogo

Перед початком застосування обов'язково ознайомтеся з текстом маркування та проконсультуйтеся з лікарем. Категорія відпуску: без рецепта. Не є лікарським засобом. ТУ У 10.8-38466809-004:2017. Умови зберігання: зберігають в оригінальній упаковці при температурі не вище 25°С у недоступному для дітей місці. Виробник: ТОВ «ВАЛАРТІН ФАРМА», Україна, 08135, Київська область, Києво-Святошинський р-н, с. Чайки, вул. Грушевського, 60; телефон/факс: (044) 454-72-97; E-mail: info@valartin.com.

valartin pharmalogo

© 2024 Офтаксантин®