Image

ЗАХИСТ ЗОРУ ВІД ВПЛИВУ УФ-ПРОМЕНІВ

Хоча вплив невеликої кількості ультрафіолетового випромінювання може мати позитивні ефекти, такі, як синтез вітаміну D в шкірі, надмірна його дія може мати серйозні наслідки для здоров'я. Більшість з нас знають про ризики раку шкіри, пов'язані з надмірним впливом УФ-променів. Саме з цієї причини ми намагаємося наносити сонцезахисний крем перед будь-якими видами діяльності на відкритому повітрі. Але чи знаєте Ви, що захист очей так само важливий?

Дослідження показують, що більше третини дорослих через тривалий вплив УФ-променів відчувають симптоми подразнення очей, зокрема, проблеми із зором, почервоніння або набряк очей.1 Тому, окрім сонцезахисної косметики для шкіри, доцільно використовувати захисні речовини для очей, такі, наприклад, як астакасантин, що міститься в певних продуктах та добавці ОФТАКСАНТИН®.

ОФТАКСАНТИН®  містить в своєму складі астаксантин  - потужний антиоксидант. Він захищає шкіру, кришталик і фоторецептори сітківки від шкідливого впливу сонячних променів.

Рекомендації по вживанню від 4 до 8 мг в день

Image

ПІД ЧАС РОБОТИ ЗА КОМП'ЮТЕРОМ

Image

Через цифровий спосіб життя ми все більше проводимо часу біля екранів. В умовах всесвітньої пандемії, час використання екранів для багатьох людей значно збільшився.

Для деяких з нас, в ці безпрецедентні часи, комп'ютери, планшети і телефони стали джерелом не тільки роботи та розваг, але й навчання, контакту «віч-на-віч» з друзями, родиною та колегами. Звучить знайомо?

На жаль, за весь додатковий час, який ми витрачаємо на наші цифрові пристрої, доводиться платити.

Відомо, що вся електроніка випромінює синє світло.

Надмірний вплив синього світла може багато в чому негативно вплинути на наше здоров'я, але найбільшою мірою це загрожує здоров'ю очей.

Випромінювання синього світла - відома причина синдрому комп'ютерного зору / цифрової втоми, також сприяє пошкодженню сітківки, що може стати причиною вікової дегенерації жовтої плями - основної причини сліпоти.

ЦИФРОВА ВТОМА / СИНДРОМ КОМП'ЮТЕРНОГО ЗОРУ

Безперервне проведення всього трьох годин в день перед цифровими пристроями може викликати симптоми цифрової втоми, а нині люди витрачають перед екранами майже вдвічі більше часу!

Якщо у Вас часто виникають хворобливі відчуття, такі як втома, печіння, свербіж або сухість в очах, що супроводжуються періодами нечіткості або двоїнням в очах, головним болем, підвищеною чутливістю до світла, труднощами з переорієнтації очей і утрудненням концентрації уваги - можливо, Ви відчуваєте симптоми цифрової втоми.

Прийом астаксантину, який є в ОФТАКСАНТИНІ®, може полегшити епізодичний синдром сухого ока, що виникає через зайвий екранний час.

Image

ПОШКОДЖЕННЯ СІТКІВКИ

Image

Випромінювання синього світла є одним з найбільш помітних факторів навколишнього середовища, що викликають багато серйозних проблем із зором, включаючи вікову дегенерацію жовтої плями. Нещодавні дослідження показали, що з плином часу тривалий вплив синього світла може викликати пошкодження сітківки через токсичний хімічний каскад, який призводить до посилення окисного пошкодження і загибелі клітин. Оскільки фоторецепторні клітини, розташовані в сітківці, не регенерують, це пошкодження неможливо виправити. Проте, цього можна запобігти, в першу чергу, захистивши очі правильними антиоксидантними живильними речовинами, такими як астаксантин, що містить у своєму складі ОФТАКСАНТИН®.

4 ОСНОВНІ ВПРАВИ ДЛЯ ОЧЕЙ

ПРИ РОБОТІ З КОМП'ЮТЕРОМ

Якщо Ви використовуєте комп'ютер чи будь-який інший цифровий пристрій протягом тривалого періоду часу, спробуйте деякі з цих порад, які допоможуть Вашим очам знизити ризик перенапруження та отримати неохідне їм тренування.

 

gymnastics 01

1. Правило моргання або 20-20-20

При роботі з комп'ютером - кожні 20 хвилин протягом 20 секунд потрібно 20 разів моргнути обома очима. Така  вправа допоможе зволожити око та  знизити ризик розвитку перенапруги очей.

 

gymnastics 02

2. Масаж очей

Як і будь-яким іншим м'язам у вашому тілі, Вашим очам необхідний правильний кровообіг, щоб вони могли нормально функціонувати і фокусуватися. Масаж очей може допомогти покращити кровотік в судинах. Щоб правильно помасажувати очі, вимийте руки, потім закрийте очі і прикладіть кінчики пальців до повік. Злегка потріть повіки круговими рухами. Для отримання додаткових переваг накрийте очі теплою тканиною або рушником перед масуванням, щоб допомогти розширити вени в очах. Це допоможе поліпшити кровообіг під час масажу.

 

gymnastics 03

3. Обертання очей

Коли Ви відчуєте, що очі втомлюються, виконайте вправу обертання очей, щоб оновити і знову «розбудити» їх. Це проста вправа, яку можна виконувати в офісі, вдома або практично де завгодно. Просто закрийте очі і поверніть їх за годинниковою стрілкою. Повторити проти годинникової стрілки. Потім видихніть, відкривши очі. Видих допоможе зняти будь-яку напругу і стрес, які ви можете відчувати. При необхідності, повторюйте цей не менше однієї-двох хвилин.

 

gymnastics 04

4. Фігура "Вісімка"

Ця вправа допоможе зміцнити м'язи очей, що допоможе в профілактиці і лікуванні амбліопії, також відомої як «синдром ледачого ока». Це захворювання, зазвичай, вражає дітей, проте,  доведено, що зміцнення очних м'язів навіть при прийомі їжі має свої переваги для здоров'я.

  • Зосередьтеся на місці на підлозі на відстані приблизно 3-6 метрів від Вас.
  • Сфокусуйтеся в цій загальній області, своїми очима обведіть фігуру 8 на підлозі.
  • По завершенні, повторіть процес в зворотньому напрямку.

ДОДАТКОВІ ПОРАДИ,

ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ ПОЛІПШИТИ ЗДОРОВ'Я ОЧЕЙ

Ось кілька додаткових порад, які допоможуть зберегти або поліпшити здоров'я очей. Деякі з цих порад доцільно виконувати в офісі, а інші - вдома.

  • Переконайтеся, що монітор вашого комп'ютера знаходиться в правильному положенні і на правильній відстані.
  • Зменшіть кількість відблисків на готових поверхнях і комп'ютерних моніторах.
  • Здорове харчування так само важливо для здоров'я Ваших очей, як і Ваш загальний стан здоров'я і благополуччя.
  • Спіть спокійно.

Здоров'я і стан Ваших очей важливі для Вашого загального здоров'я і благополуччя. Виконуючи ці вправи і дотримуючись цих корисних порад, щоб підтримувати свої очі у гарному стані, Ви можете знизити ризик перенапруження очей і, можливо, навіть інших захворювань.

Image
1. The Vision Council. 2016 UV Protection Report. Consulter https://www.thevisioncouncil.org/sites/default/files/TVC_UV_Report2016.pdf.
 
Перед початком застосування обов'язково ознайомтеся з текстом маркування та проконсультуйтеся з лікарем. Категорія відпуску: без рецепта. Не є лікарським засобом. ТУ У 10.8-38466809-004:2017. Умови зберігання: зберігають в оригінальній упаковці при температурі не вище 25°С у недоступному для дітей місці. Виробник: ТОВ «ВАЛАРТІН ФАРМА», Україна, 08135, Київська область, Києво-Святошинський р-н, с. Чайки, вул. Грушевського, 60; телефон/факс: (044) 454-72-97; E-mail: info@valartin.com.

valartin pharmalogo

 
Перед початком застосування обов'язково ознайомтеся з текстом маркування та проконсультуйтеся з лікарем. Категорія відпуску: без рецепта. Не є лікарським засобом. ТУ У 10.8-38466809-004:2017. Умови зберігання: зберігають в оригінальній упаковці при температурі не вище 25°С у недоступному для дітей місці. Виробник: ТОВ «ВАЛАРТІН ФАРМА», Україна, 08135, Київська область, Києво-Святошинський р-н, с. Чайки, вул. Грушевського, 60; телефон/факс: (044) 454-72-97; E-mail: info@valartin.com.

valartin pharmalogo

© 2024 Офтаксантин®